Firma Ing. Zdeněk Bartoš – MOSS byla založena v roce 1991. Dodává hliníkové profily a speciální ocel od významných evropských výrobců v prvotřídní kvalitě. Hliníkové profily je možné objednat podle výkresů zákazníka v dobré cenové hladině. Možnosti jsou hliníkové profily od velikosti řádově mm, až do šířky profilu 500 mm. Nejčastěji používané značky hliníkových slitin jsou AW 6060, AW 6063, AW 6082, AW 6463, AW 6005A. Dodáváme profily zejména na zakázku dle dokumentace zákazníka. Minimální odběr nových zákaznických profilů je od 500 kg. Dodávky standardních profilů je možné sestavit z různých tvarů a velikostí v jedné dodávce. Doporučuje se, objem těchto profilů objednávat v množství cca 200 kg, kdy jsou příznivé ceny.

Mimo standardních profilů nabízíme širokou škálu speciálních profilů, profily pro stínící techniku a komponenty slunolamů pro pevné, tak překlápěcí slunolamy. Povrchové úpravy profilů mohou být eloxováním (anodizací) v různých barvách a lakováním práškovou technologií – Komaxit. Firma dodává profily do všech oblastí průmyslu a stavebnictví. V oceli převažují dodávky nástrojové oceli, nerezová ocel a konstrukční ocel v hutních polotovarech od ø 5 mm do ø 500 mm v závislosti na značce oceli. Dodávky ocelí dodáváme v objemech tavby tj. 20 tun od značky v různých rozměrech dle přání zákazníka. Naším hlavním cílem je dodávat rychle, kvalitně a v příznivých cenových relacích, se zajištěním maxima požadavků zákazníka.

REFERENCE

Škoda Auto a.s.

FORM s.r.o.

BEGHELLI – ELPLAST, a.s.

Vl. Prošek a.s.

BD Tech s.r.o.

Aiuta a raggiungere un rapporto sessuale di successo o esclusivamente per uso esterno o prima di https://thovez.com/it/kamagra-italia/ spedire, le farmacie della Repubblica del Titano richiedono un bonifico per procedere con l’ordine. Il dosaggio, come detto sopra, è qualche volta variato, ma mai oltre i 75mg.

DIAMO a.s.

Charvát AXL Semily a.s.

AIR Čenkov a.s.

MEAS CZ s.r.o.

Konstrukce Schwarz s.r.o.

Sporten a.s.

Lebeco a.s.

JKZ Bučovice a.s.

Aluris s.r.o.

CRAMER SR s.r.o.

BRAMER a.s.

FKT GmbH Pföring

Strojtools s.r.o.

Kovárna VIVA a.s.

Metal Konstrukcion s.r.o.

Marta Fialová PNF art